AIESEC a Studentské politologické fórum poradí, jak odstartovat kariéru

pondělí 21. října 2013 9:32 Autor: Martin Kůs

2013 10 karieraOPAVA - Opavské studentské organizace AIESEC a Studentské politologické fórum se rozhodly společně participovat na projektu "Přes výšku ke kariéře". Projekt zahrnuje sérii workshopů rozšiřujících běžný harmonogram výuky. Jednotlivé panely jsou zaměřeny především na dovednosti, jež by měli studenti zvládnout, aby uspěli na akademické půdě a v neposlední řadě také na trhu práce.

Jednotlivé panely prolínají témata uvádějící zejména první ročníky do akademického světa, ale také akcentující další zajímavé a užitečné dovednosti, které by měl absolvent VŠ zvládnout. Témata panelů jsou tematicky rozdělena na: Jak efektivně zvládnout zkouškové období? Metodologie psaní seminárních prací (praktické rady), Jak zvládnout prokrastinaci? Informační hygiena, Jak se stát efektivním? Rétorika a Osobní brand (značka).

Program workshopů ke stažení zde

Workshop se koná v univerzitním areálu na Hradecké ul. v Opavě ve středu 23. října od 7.45 do 19 hodin průběžně (viz program) za podpory Fakulty veřejných politik.

Podmínkou účasti je předchozí elektronická registrace - registrace je možná zde. Registrační poplatek činí 20 Kč. Z tohoto poplatku budou hrazeny výlohy spojené s organizací.