Hledá se TOP zaměstnavatel

pátek 21. listopadu 2014 13:50 Autor: Martin Kůs

banner hlasováníRůzné žebříčky popularity, oblíbenosti a celé škály dalších hodnocení se už staly běžnou součástí našeho života. Internetový portál www.TOPzamestnavatele.cz můžete ještě do 15. prosince 2014 hlasovat o nejoblíbenějšího zaměstnavatele. A nejen to, vyhrát lze také stylový Lenovo YOGA tablet s výdrží baterie až 18 hodin a dva ultralehké smartphone Lenovo S850 s elegantním celoskleněným krytem.

Projekt TOP zaměstnavatelé je čtvrtým ročníkem projektu Asociace studentů a absolventů, který probíhá mezi studenty českých vysokých škol. Je realizován ve spolupráci s prestižní výzkumnou agenturou GFK, univerzitami, studentskými organizacemi a firemními partnery.
Cílem projektu je poskytnout jedinečné údaje celému studentskému vysokoškolskému světu, kdo jsou TOP zaměstnavatelé a kde by se studenti, budoucí absolventi, měli ucházet o práci. Projekt zároveň naznačí firmám, jak se stát preferovaným zaměstnavatelem.