Zapojte se do studentské soutěže ShopAlike Idea Award 2015 a vyhrajte 25 000 kč

pátek 20. února 2015 9:05 Autor: Veronika Motúzová

Zajímáte se o podnikání? Jste kreativní a máte spoustu zajímavých nápadů?

Pak pošlete strukturovanou práci v bodech o maximálním rozsahu 2500 slov na jakékoliv téma v anglickém jazyce. Text by se měl týkat Vašeho nápadu, kterým může být například zajímavá aplikace či inovativní produkt. Důležitá je originalita, proveditelnost a atraktivnost pro cílovou skupinu.

Práce můžete posílat do půlnoci 20. září 2015 ve formátu pdf na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Výsledky soutěže budou zveřejněny na přelomu října a listopadu 2015.

Hlavní cena: 25 000 kč

2. místo získá poukázku na 6 000 kč do eshopu www.boardstar.cz

3. místo získá poukázku na 3 000 kč do eshopu www.answear.cz

Soutěže ShopAlike Idea Award 2015 se mohou zúčastnit všichni studenti vysokých a vyšších odborných škol.

,,ShopAlike.cz je online nákupní platforma, která vizuálně srovnává produkty českých i zahraničních e-shopů. Společně se značkou Ladenzeile působí po celém světě a jsou součástí berlínské e-commerce společnosti Visual Meta GmbH, patřící pod vydavatelství Axel Springer SE. ShopAlike je v srdci stále start-upem a ví, jak těžké je prosadit se v začátcích kariéry. Proto chce dát šanci mladým talentovaným lidem, kteří se nebojí prezentovat své inspirativní nápady.“

Více informací na http://www.shopalike.cz/scholarship

2015 02 SCHOLARSHIP