Práce specialisty pro polský trh

úterý 15. září 2015 11:58 Autor: Martin Kůs

Marketingov specialista pro polsk trhPráce specialisty pro polský trh zahrnuje monitoring polského trhu, mapování nákupních a marketingových zvyklostí, spolupráci s odběrateli, podporu prodeje, marketingovou komunikaci (spolupráce s médii, web, facebook), prezentaci na polských promo akcích, přípravu propagačních materiálů v polštině a další aktivity spojené s rozvojem polského trhu.

Hledáme kolegu do marketingového týmu, který bude aktivně podporovat obchodní záměry na polském trhu, napomáhat rozvoji distribuční sítě, budovat povědomí        o našich značkách biopotravin a systematicky rozvíjet marketingovou komunikaci v Polsku.

Práce specialisty pro polský trh zahrnuje monitoring polského trhu, mapování nákupních a marketingových zvyklostí, spolupráci s odběrateli, podporu prodeje, marketingovou komunikaci (spolupráce s médii, web, facebook), prezentaci na polských promo akcích, přípravu propagačních materiálů v polštině a další aktivity spojené s rozvojem polského trhu.

 Požadujeme:

  • VŠ vzdělání (ekonomický obor, nejlépe se specializací marketing)
  • uživatelská znalost Excel, Word, PowerPoint, výhodou práce s grafickými programy
  • polský a český jazyk (plynule)
  • znalost polského trhu výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • vysokou úroveň komunikačních, organizačních schopnosti a samostatnost

Nabízíme:

  • příležitost uplatnit své schopnosti, vědomosti a zkušenosti
  • zázemí stabilní společnosti v perspektivním "trendy" BIO oboru
  • práci v mladém kolektivu
  • rozmanitou pracovní náplň
  • možnost dalšího vzdělávání (firemní lektor)
  • zaměstnanecké benefity včetně zvýhodněného nákupu biopotravin

 Nástup: 1.11.2015 (případně dle dohody)

Pracoviště: Staré Město pod Sněžníkem (případně dle dohody)