Přihlašte se na Letní školu energetické bezpečnosti

čtvrtek 11. dubna 2013 9:30 Autor: Administrator

0411 letni skolaPrestižní mezinárodní letní škola Katedry mezinárodních vztahů a evropských studii Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity (MU) připravovaná ve spolupráci s Mezinárodním politologickým ústavem, společností 50Hertz Transmission GmbH a společností ČEZ, a.s., nese název "Atlantic and Continental Approaches to Energy Security" a zabývá se srovnáním energetických politik USA a EU, a to na konkrétních případech (jaderná energetika, fosilní paliva, obnovitelné zdroje energie, klimatická změna apod.). Proběhne ve dnech 3. - 10. srpna v Univerzitním centru MU v Telči.

Na letní škole přednáší špičky ve svých oborech, ze zahraničních lektorů je to např. John Banks (The Brookings Institution, USA), Arunas Molis (NATO Energy Security Centre of Excellence, Litva) či Silvia Haufe (50Hertz Transmission GmbH, SRN). Mezi domácími lektory najdete mj. Danu Drábovou (Státní úřad pro jadernou bezpečnost), Václava Bartůšky (Ministerstvo zahraničních věcí), Petra Závodského ci Ivu Kubáňovou (oba ČEZ, a.s.).

Kompletní informace o programu, přednášejících, poplatcích a procesu přihlášení naleznete na internetové adrese www.summer-school.cz. V případě jakýchkoliv dotazů k letní škole nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo na facebookovém profilu.