Přidej se do soutěže se svým odborným textem

středa 26. června 2013 13:07 Autor: Silvie Březinská

0626 textPeriodikum Sešit pro umění, teorii a příbuzné zóny vyhlásilo soutěž o nejlepší odborný text zaměřený na vizuální umění a kulturu. Článek se musí věnovat tématu spadajícímu do období od druhé světové války po současnost. Do soutěže se mohou přihlásit studenti z navazujícího magisterského nebo doktorského studia se svým textem v rozsahu deseti až patnácti normostran. Podmínkou je, že studenti mohou soutěžit pouze s dosud nepublikovanými texty. V případě výhry vítěz získá možnost publikování svého článku v prvním čísle časopisu v roce 2014. Neváhej a pošli svůj text do 31. října 2013 na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Pokyny pro autory