Přidej se do soutěže a vyhraj až US$ 1000

středa 30. listopadu -0001 1:00 Autor: Silvie Březinská
Zastupující velvyslanectví iberoamerických zemí vypisuje další ročník soutěže Iberoamerické ceny. Studenti bakalářských a magisterských oborů se mohou zúčastnit se svou prací, která bude mít přímý vztah k Latinské Americe, karibské oblasti nebo Iberskému poloostrovu. Podmínkou je vypracování textu ve španělském nebo portugalském jazyce nepřesahujícího 20 stran. Celkem se budou udílet tři ceny s finančním ohodnocením. Neváhej a pošli svou práci do 29. listopadu 2013 jak elektronicky na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tak i v tištěné formě na adresu Velvyslanectví Argentiny v České republice, Panská 6, 110 00 Praha 1.