Prezentujte své závěrečné práce a získejte publicitu i peníze

čtvrtek 29. srpna 2013 8:50 Autor: Martin Kůs

2013 08 diplomky na stojakaPRAHA, OPAVA - Nenechte své bakalářky, magisterské a doktorské práce zapadat v archivu prachem. Prezentujte je a získejte výhodu pro další práci či studium. Představte je v rámci projektu Diplomky na stojáka.

S takovou výzvou studentům přichází generální partner Era Svět pro všechny, kdo má pocit, že právě jejich závěrečná práce nepostrádá originalitu, kreativitu a nabízí něco nového či netradičního. Zkrátka, není tuctová a je výsledkem výzkumné či vědecké aktivity autora. Takovým studentům nabízí Era možnost veřejně představit jejich práci před komisí, která z přihlášených prací vybere 16-20 nejzajímavějších nápadů a doporučí k veřejné prezentaci. Podmínkou je, že práce musí být již obhájena na akademické půdě nebo ji student obhájí tento semestr (do listopadu včetně). Oblasti prezentovaných prací: ekonomické, společenskovědní, technické, přírodovědné. Přihlásit se je možné do 31. října 2013.

Prezentaci práce mohou vybraní autoři následně konzultovat s odborníkem a poté veřejně obhájit ve dnech 20. a 27. listopadu, 4. a 11. prosince ve večerních hodinách v Era světě (Praha 1, Jungmannovo náměstí 767). Na každém z uvedených termínů vystoupí 4 - 5 studentů se svými prezentacemi. Každá prezentace bude trvat maximálně 9 minut, přičemž po té, bude prostor pro dotazy z řad odborné poroty i publika. Kromě možnosti dobře prezentovat svou vědeckou práci před odbornou i laickou veřejností a získat tak oproti jiným větší šanci dostat autora i jeho práce do povědomí a získat příležitost k dalšímu rozvoji nápadu se „hraje“ o finanční prémii 10 000 korun určených na studijní cestu dle vlastního výběru a publicitu na zpravodajském serveru iHNED.

Podrobnosti o projetu a další informace najdou zájemci na webu: : http://www.diplomkynastojaka.cz/index.php/o-projektu