Využijte Registru odborných studentských praxí

středa 9. října 2013 8:33 Autor: Administrator

2013-1009 praxeZapojte se do projektu Systémová podpora spolupráce zaměstnavatelů a vysokých škol v oblasti odborných studentských praxí a využijte systém Registru praxí, který slouží k párování nabídky ze strany poskytovatele praxí (firem, organizací a institucí) a poptávky ze strany studentů vysokých škol v České republice.

Odborná praxe je v současné době nutnou aktivitou k tomu, aby student vysoké školy již po dobu studia získal potřebné dovednosti, teoretické znalosti a kompetence pro vstup do praktického života a pro rychlé a snadné zapojení do práce ve firmě nebo instituci.

Student odbornou praxí získává především doplnění znalostí získaných studiem o kompetence a zkušenosti z reálu, přístu k novým technologiím, software, měřidlům apod., které není škola schopna při studiu poskytnout. Dále pak získává vlastní pohled na fungování firmy, usnadnění rozhodování o profesním vývoji a v neposlední řadě výhodu na trhu práce.

Více: www.studentske-praxe.cz

Projekt Systémová podpora spolupráce zaměstnavatelů a vysokých škol v oblasti odborných studentských praxí.
(CZ.1.07/2.4.00/17.0108)
Projekt je spolufinancován Evropským sociálním forndem a státním rozpočtem