Získej praxi už během studia

pondělí 11. listopadu 2013 14:54 Autor: Silvie Březinská

JF fotka1Studuješ na vysoké škole, ale bojíš se, že to nestačí? Obáváš se být jedním z absolventů, kteří měsíce čekají na pracovní nabídku? Jedno z řešení je portál Jobfairs.cz. Zabývá se nejen budováním vztahů mezi univerzitami, studenty a firmami, ale přináší i studentům možnost založení vlastního profilu, díky kterému mohou sledovat nabídky firem. Ty na portálu nabízí praxe, nebo pracovní pozice na plný úvazek.

Na tomto portálu mohou pracovní příležitosti hledat i absolventi, pro které portál nabízí komplexní servis (možnost vytvořit si profesionální životopis a sledovat naíkdy práce přímo od firem). Další možností pro některé z nich mohou být nejrůznější soutěže pro začínající podnikatele. Na nich je také možné najít svého budoucího investora věřícího v jejich nápad a ochotného je podpořit.

Více informací o soutěžích pro začínající podnikatele